• تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ 
پیام تبریك رییس پژوهشكده چای موسسه تحقیقات علوم باغبانی كشور به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی 1402

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده چای، دکتر علی سراجی رئیس پژوهشکده چای در پیامی فرارسیدن سال 1402 و عید نوروز را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:

درخشش شکوفه‌های پر از ترنم بر دامان شاخساران، خبر از حلول دوباره بهار می‌دهد. بهاری پر از امید و طراوت و مملو از اصالتی کهن به قدمت ایران اسلامی سربلند و عزت‌مند که مقارن شده با بهار قرآن و ماه مبارک رمضان؛ سالی که گذشت شاهد شکوفایی و دست‌یابی ‌به دستاوردهای متعدد علمی در حوزه‌های تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گردید که کسب این موفقیت‌ها بر کشاورزان عزیز و جامعه علمی کشاورزی و منابع طبیعی پوشیده نیست. نوروز موسم تجدید آرمان‌هایی است که می‌طلبد بیش از پیش در مسیر اعتلای علمی، پژوهشی و فرهنگی کشور عزیزمان بکوشیم و در مسیر پیشرفت و توسعه‌ی ایران سرافرازمان، شاکرانه هر روز از عمرمان را عید تلاش و کوشش و فتح قله‌های پیشرفت علمی بدانیم.

همکاران گرانقدر ستادی و ایستگاه‌های تحقیقاتی پژوهشکده چای، موسسه تحقیقات علوم باغبانی،
سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و خانواده بزرگ جهاد کشاورزی

    اینجانب ضمن تبریک سال نو و پیشاپیش قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان؛ آرزو می‌نمایم محول الاحوال، به کرم و لطف بی‌پایانش بهترین حال را برایتان مقدر فرماید و روزهایی پر از خیر، برکت، سلامتی و شادکامی را از درگاه ایزد منان برای تک‌تک شما عزیزان و خانواده‌های محترمتان مسالت دارم؛ انشاءالله.

علی سراجی

رئیس پژوهشکده چای

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.9.0
    V6.1.9.0